LOJİSTİK YÖNETİMİ

 

Tedarik Zinciri Yönetimi çerçevesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere; ürün, servis hizmeti ve bilgi akışının başlangıç noktasından perakendeci noktaya kadar olan hareketinin etkili ve verimli bir biçimde planlanması, uygulanması, taşınması ve kontrol altında tutulması hizmeti verilmektedir. Ürünlerimizi kendi araçlarımızla sevk etmekteyiz. Tüm Araçlarımız “Mobil Takip” sistemi ile takip edilmektedir.


DEPO YÖNETİMİ

 

Şirketimiz; Satış ve dağıtım hizmetlerini Ordu ve Samsun olmak üzere iki dağıtım merkezinden sürdürmektedir. Depo yönetimindeki ana felsefemiz katma değer yaratmaktır. Bu çerçevede tüm teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan şirketimiz, ürettiği depo çözümlerinde verimlilik artışı, maliyetlerde azalma ve hataları minimize eden operasyonlar ortaya çıkarmaktadır.

 

Depolama alanlarımızda farklı ihtiyaçları karşılayacak raf çözümleri uygulanmaktadır. Tedarik-Zincir yönetimine dayalı otomasyon sistemimizde yaklaşık 8.500 kalem ürünün adet/koli/palet bazlı lokasyon tanımları yapılmıştır. Ayrıca depolarımızda ilave güvenlikli, dış etkenlerden korunaklı, hızlı mal yerleştirme ve toplama imkanı sunan raf sistemleri ile hizmet üretmekteyiz .